حضور در هفتمین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی ماشین آلات راه سازی و تجهیزات وابسته کرمان 23 الی 26 خردادماه

هفتمین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی ماشین آلات راه سازی و تجهیزات وابسته کرمان در تاریخ 23 الی 26 خردادماه 1402 در نمایشگاه بین المللی جنوب شرق کرمان برگزار شد. این نمایشگاه یکی از بزرگترین نمایشگاه های معدنی در ایران است و به معرفی آخرین دستاوردهای صنعت معدن و صنایع وابسته آن می پردازد. در این نمایشگاه بیش از 98 شرکت معدنی داخلی و خارجی حضور داشتند و محصولات و خدمات خود را در معرض نمایش گذاشتند. محصولاتی که در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شد شامل تجهیزات استخراج، تجهیزات فرآوری، تجهیزات راهسازی، ماشین آلات معدنی، مواد شیمیایی معدنی، تجهیزات ایمنی معدنی و سایر محصولات مرتبط با صنعت معدن بود.

این نمایشگاه فرصت مناسبی برای شرکت ها و افراد فعال در صنعت معدن بود تا با آخرین دستاوردهای این صنعت آشنا شوند و با یکدیگر در زمینه همکاری و سرمایه گذاری مذاکره کنند. همچنین این نمایشگاه برای بازدیدکنندگان نیز فرصت مناسبی بود تا با صنعت معدن و فرصت های سرمایه گذاری در این حوزه بیشتر آشنا شوند.

برخی از اهداف برگزاری این نمایشگاه عبارتند از:

  • معرفی آخرین دستاوردهای صنعت معدن و صنایع وابسته آن
  • ایجاد فرصتی برای ارتباط و همکاری بین شرکت های معدنی داخلی و خارجی
  • معرفی ظرفیت های معدنی استان کرمان به سرمایه گذاران داخلی و خارجی
  • افزایش آگاهی عموم مردم از صنعت معدن و اهمیت آن

این نمایشگاه توسط شرکت نمایشگاه های بین المللی جنوب شرق کرمان برگزار شد و با حمایت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان، انجمن صنفی کارفرمایان صنعت معدن استان کرمان و دیگر سازمان های مرتبط برگزار شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *