صنعت ساخت و ساز شرق میانه بود هر گونه اختلال قابل توجه با وجود رکود اقتصادی جهانی است که در سال 2008/2009 رخ داده است تجربه نمی کنند. این ممکن است برخی از مشت تجربه زمانی که بخش املاک و مستغلات در دبی تحت تاثیر قرار گرفت اما تقاضای کلی برای ساخت و ساز در منطقه باقی مانده است بسیار در طول سال فعال است.

شرکت های ساختمانی بزرگ را ببینید جاده حمل و نقل این منطقه به عنوان عنصر کلیدی در بازار ساخت و ساز اجازه می دهد تا با وجود رکود اقتصادی قوی باقی می ماند. دولت خاورمیانه در تصمیم گیری به منظور افزایش امکانات عمومی خود را حتی اگر دبی اعلام کرد کسری بودجه در گذشته شرکت باقی مانده است، فعالیت ساخت و ساز در تقاضا در مناطق دیگر مانند عربستان سعودی، قطر و ابوظبی باقی مانده است. در یک نظرسنجی که توسط نورتون رز فولبرایت در سال 2009 انجام شد، مشخص شد که برخی از بازیکنان کلیدی در صنعت ساخت و ساز شرق میانه خوش بینانه در کسب و کار ساخت و ساز در منطقه بود. پنجاه و پنج درصد از شرکت کنندگان معتقد بودند که اثرات رکود خواهد بیش از یک سال محو و به طور کامل توسط 2010. بازیابی علاوه بر این، 81 درصد از آنها نیز فکر می کردم که زیرساخت های ساختمان تا حد زیادی به بهبود اقتصاد شرق میانه در طول رکود کمک خواهد کرد. این به دلیل این باورها رانندگی است که صنعت ساخت و ساز در منطقه زنده باقی مانده است. با توجه به بررسی، بازیکنان کلیدی که در این مطالعه شرکت کردند گردش مالی ترکیبی از آمریکا 11.7 میلیارد (میلیارد AED42.9) $ بود.

امروز، صنعت ساخت و ساز در شرق میانه به عنوان راهی به مثبت است.

بر اساس گزارش شرکت حقوقی پینسنت ماسونس، کسانی که در کسب و کار ساخت و ساز یک ذهنیت مثبت برای سال پیش رو داشتند. این یک نظرسنجی متشکل از پیمانکاران ساخت و ساز، مشاوران و متخصصان صنعت بود.

حدود 90 درصد از شرکت کنندگان این نظرسنجی به جلو و بهبود کسب و کار ساخت و ساز خلیج فارس را نگاه می کردند. انتظارات بر توسعه خلیج فارس را تا 20 درصد نسبت به سال 2012 نقطه مقابل خود بودند هنگامی که انتظارات تنها در حدود 70٪ بود.

شرکت حتی در خارج از بررسی به نظر می رسید در مورد کسب و کار ساخت و ساز شرق میانه در سال 2014. کسب و کار در جنوب عراق قوی باقی می ماند، که توسط باز کردن یک پایگاه استراتژیک برای Unaoil، یک شرکت خدمات نفت و گاز، در منطقه در ماه گذشته خوش بینانه است.

شرکت کنندگان در نظرسنجی همچنین پیش بینی است که پروژه های خط لوله را 10٪ افزایش می دهد. علاوه بر این، 65.3٪ اعتقاد محکمی که جاده حمل و نقل هنوز عنصر کلیدی برای بقا بخش ساخت و ساز در سال جاری می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *