آموزش

uni

نمونه هایی از نظرات مشتریان

ازخدمات پس ازفروش شرکت تیراژه ماشین بسیار رضایت دارم .گیربکس دستگاه من با مشکل مواجه شده بود و این شرکت در کمترین زمان ممکن نسب به رفع عیب اقدام کرد.
سرعت عمل تیم خدمات پس از فروش تیراژه مثال زدنی است .با یک تماس و اعلام خرابی تیم خدمات درکوتاه ترین زمان به محل آمدند ومشکل را رفع کردند.
من نسبت به تیم خدمات پس از فروش شرکت رضایت کلی دارم هر چند که کمی در ارائه خدمات با تاخیرعمل نمودند ولی تخصص و دقت فوق العاده ای داشتند.خسته نباشید.

خدمات

پس از تماس با ما و اعلام خرابی یا درخواست خدمات به شما کدرهگیری اعلام می گردد که می توانید با آن ازطریق سایت (درگاه مشتریان)یا تماس تلفنی روند خدمات را پیگیری نمایید.شركت تیراژه ماشین محصولات خود را از نظر ساخت و تولید و موادبكار رفته تضمین می نماید ، دوره ضمانت برای ماشین آلات، متعلقات و موتورهای جایگزین حداكثر ۱۲ ماه و یا میزان ساعت كاركرد مشخص برای هر نوع ماشین بشرح زیر می باشد: بولدوزروساید بوم: یك سال و یا ۱۵۰۰ ساعت كاركرد هر كدام زودتر تحقق یابد.لودر،گریدر:،غلطك ولیفتراک یكسال و یا ۲۰۰۰ ساعت كاركرد هر كدام زودتر تحقق یابد.برای توضیحات بیشتر روی عکس کلیک کنید.
11تصویر-داخل-لینک-گارنتی
22موارد-نقض-گارانتی
33تعهدات-شرکت-تیراژه-ماشین
44
55tamin2

 

 

Call Now Button