صنعت ساخت و ساز UK بیش از 2 میلیارد نفر در نقش های متنوع به عنوان قراردادی و ساخت و ساز و تولید کننده محصولات و قطعات در بخش های متاوت نیروی استخدام شده داشت. این مسئله که صنعت ساخت و ساز بریتانیا در سراسر رکود اقتصادی از صنعت رنج می برد دیگر یک راز نبود، در سال 2012 حدود 15 درصد خروجی کمتر از قبل از رکود اقتصادی بریتانیا بود، اما به عنوان اقتصاد ما یک بار دیگر شروع به افزایش، به طوری که سرمایه گذاری در ساخت و ساز. صنعت ساخت و ساز است که به دلیل سادگی حیات آن مسئول بیش از 6 درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور (تولید ناخالص داخلی) است، آن نیز یک صنعت است که دارای اثر مالی بسیار مثبتی بر اقتصاد گسترده تر با هر 1 £ صرف شده در تولید ساخت و ساز تقریبا £ 3 از هزینه های گسترده تر است.

یک جزء اصلی رشد اقتصادی

ساخت و ساز همواره یک عامل محوری اقتصاد بریتانیا، با آن ساخت تا سهم بیشتری از تولید ناخالص داخلی کشور نسبت به ایالات متحده آمریکا یا اتحادیه اروپا گسترده تر است. صنعت ملی شهرت جهانی بسیار مثبت قبل از رکود اقتصادی در سال 2007 بود، و از آنجا که موفقیت المپیک 2012 لندن دولتی و بین المللی اعتماد به نفس بار دیگر در ساخت و ساز بریتانیا ترمیم، کمک به ایجاد یک بنیان قوی برای آینده است. مهندسی، معماری و مشاوره ما اغلب زمینه رتبه بندی جهان بالا است که یک نشانه مطمئن از رشد صنعتی سریع در سواحل ما در سال آمده است.

5 مگا-موضوعات داغ از اقتصاد

بنابراین چه چیزی برنامه های دولت مانند نگاه برای صنعت در طول دوره از یک دهه آینده؟ 5 روند که قرار است برای شکل دادن به چشم انداز کسب و کار انگلستان که برای بیش از 10 سال آینده وجود دارد، و ساخت و ساز در قلب  آن است:

  1. زیرساخت – دولت برای بیش از £ 300billion ارزش سرمایه گذاری را از مردم و بخش خصوصی خواستار به طوری که آنها می توانید طرح زیرساخت های خود را، که ساخت و ساز ستون فقرات است به انجام برسانند.
  2. بازارهای نوظهور – با بازارهای در حال ظهور خارج از کشور مخلوط با موافقتنامه های تجارت آزاد اروپا صنعت ساخت و ساز قرار است به فرصت های جدید برای صادرات مهارت ها، دانش و محصولات.
  3. عصر دیجیتال – تکنولوژی تبدیل چهره هر صنعت، نه کم ساخت و ساز. BIM (ساختمان اطلاعات مدل سازی) است که کمک به صنعت ساخت و ساز به تکامل با ایجاد نمایندگی های دیجیتال دقیق از یک ساختمان که می تواند ساده فرایند تصمیم گیری در مورد پروژه های ساختمان از مراحل اولیه ممکن است.
  4. تغییر جمعیتی – جمعیت بریتانیا در حال تغییر است و چشم انداز ساخته شده است ما با آن در حال تغییر است. رشد در مناطق شهری است در ادامه به افزایش است و ما در حال آماده سازی برای مشاهده رونق در افراد مسن، با تعدادی از افراد بالای 65 مجموعه ای برای افزایش تقریبا 40 درصد توسط 2025. این به این معنی است که رفتن به تقاضای بیشتری وجود دارد برای مسکن از همیشه قبل از و مناطق شهری ما راه حل های ساختمان جدید برای مبارزه با چگالی نیاز دارند.
  5. تغییر آب و هوا – بهره وری انرژی، راه حل های سبز، پایداری؛ این به این واژه ها میپردازیم در دهه گذشته بوده است و آن را مجموعه ای به تغییر. آینده چند سال خواهد افزایش تقاضا برای ساختمان های با انرژی کارآمد برای کمک به بریتانیا اهداف سبز، که به معنی فرصت های بیشتر برای ذهن تفکر تازه و افراد اختصاص داده شده است.

این به چه معنی برای شما؟

ساخت و ساز بریتانیا است که از قدرت به قدرت است، بنابراین در حال حاضر زمان برای درگیر شدن است. اگر شما به دنبال به jumpstart حرفه خود و یا بالا رفتن از نردبان در صنعت ساخت و ساز پس از آن راه حل PSR تواند کمک کند، آنها یک سازمان پیشرو استخدام لندن که در کمک به شما حرفه ای ساخت و ساز خود را از زمین تا ساخت تخصص هستند. در آغوش جزر و مد در حال تغییر از ساخت و ساز بریتانیا امروز می شود و بخشی از انقلاب ساختمان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *